Kurallar ve Şartlar

 1. Kalitebet.com sitemizde yılbaşı çekilişi kurallar ve şartlarımız aşağıda ki gibidir.
 2. Kalitebet Bahar Çekilişi’nde 22.02.2021 - 31.03.2021 tarihleri arasında günlük minimum 20₺ Ertesi Günü Bonusu ve katlarına dağıtım yapılacaktır.
 3. Tek seferde alacağınız her 20₺ Ertesi Günü Bonusuna 1 bilet fakat; tek seferde alacağınız 50₺-79'₺ ye kadar olan ertesi günü bonusuna ise bilet hakkınız 2 ile; tek seferde alacağınız 80₺-149₺'ye kadar olan ertesi günü bonusu miktarlarına bilet hakkınız 3 ile; tek seferde alacağınız 150₺ ve üzeri ertesi günü bonusu miltarına bilet hakkınız 4 ile çarpılacaktır.
 4. Minimum 1 bilet almak için tek seferde almanız gereken Ertesi Günü Bonusu miktarı 25₺'dir.
 5. Bilet çekilişinde bilet hakkı kazanmanız için kesinlikle Ertesi Günü Bonusu almanız gerekmektedir. Dilediğiniz herhangi bir yatırım yöntemiyle Ertesi Günü Bonusu talep edebilirsiniz.
 6. 1 aylık erken çekiliş süresi boyunca tek seferde minimum 25₺ ertesi günü bonusu alan bütün üyelerimiz bu piyangoya otomatik olarak katılacaktır. Kullanıcı bonusları 24 saatte bir sisteme kaydedilip biletler kullanıcılara tanımlanacaktır.
 7. Kullanıcılar hangi biletleri aldıklarını görebilmek için Bilet Sorgulama ekranından sadece kullanıcı ID'lerini yazarak kontrol edebilecekler.
 8. Bir kullanıcının bir ayda alabileceği maksimum bilet miktarı bulunmamaktadır. Son bilet sayısı 199999 şeklinde belirlenmiştir. Bu biletin üzerine hakkınız olması durumunda dahi bilet eklemesi yapılmayacaktır.
 9. Biletler kullanıcılar için 24 saatte bir güncellenecektir. Örnek olarak bir günün biletlerini aldıktan sonra o gün içerisinde oyun oynadıysanız anında biletleriniz yansımayacak bir gün sonra yansıyacaktır.
 10. Bilet satımı planlanan süre içerisinde bitmediği takdirde de çekiliş yapılacaktır. Planlanan süre içerisinde erken dahi bitse çekiliş planlanan gün yapılacaktır.
 11. Çekilişimizin kazananları Nisan ayının ilk 10 günü içerisinde açıklanacaktır.
 12. Kalitebet olası bir suistimal durumda biletleri pasife alma ve çekiliş hakkını iptal etme hakkına sahiptir.
 13. Kalitebet genel promosyon kuralları bu çekilişimiz içinde geçerlidir.
 14. Kalite, fark yaratır!